Home
Úvodná stránka
Vyhľadávanie
Vyhľadávanie
Forums
Fórum
Your Account
Váš účet
Navigačné menuKto je online
Momentálne je 116 návštevník(ov) a 0 člen(ov) online.

Ste anonymný užívateľ. Môžete sa zdarma zaregistrovať tu
Registrácia nových užívateľov

Registrácia na portáli je z technických príčin dočasne pozastavená.


Ochrana vášho súkromia v súlade s GDPR

Dňom 25.05.2018 sa uplatňujú nové pravidlá ochrany fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (ďalej len 'Nariadenie GDPR').

Prevádzkovateľom portálu organisti.sk je občianske združenie Spoločnosť priateľov organov na Slovensku, Na hrádzi 161/9 85110 Bratislava-Čunovo. IČO: 30867738.

Na portáli organisti.sk sa pri registrácii od užívateľov vyžadujú nasledovné osobné údaje: meno, priezvisko, bydlisko (iba obec), emailová adresa. Tieto údaje sa následné spracúvajú výhradne za účelom vytvorenia užívateľského mena vo forme MenoPriezvisko do portálu organisti.sk a do diskusného fóra organisti.sk. Pri pridávaní príspevkov do fóra organisti.sk sa pre administratívne účely zaznamenáva IP adresa, z ktorej bol príspevok zaslaný.

Žiadne vaše osobné údaje nebudú bez vášho explicitného súhlasu poskytnuté tretej strane. Emailová adresa užívateľa nebude používana na marketingovú komunikáciu portálu organisti.sk s užívateľom či s tretími stranami.

Na fóre organisti.sk je každý príspevok identifikovaný užívatežským menom vo forme MenoPriezvisko bydliskom (obec), ktoré bolo uvedené pri zaregistrovaní.

Každý užívateľ má právo na zrušenie svojho konta a vymazanie osobných údajov týkajúcich sa svojho užívateľského konta. Požiadavka na zrušenie konta sa zasiela na adresu admin(zavináč)organisti(bodka)sk.

Každý užívateľ má právo vidieť a upraviť svoje osobné údaje v nastavení fóra organisti.sk, ako aj určiť, ktoré údaje budú viditeľné pre iných používateľov. Samotné užívateľské meno v tvare MenoPriezvisko nie je možné meniť.

organisti.sk
administrátori: Martin Bako - organy/organológia, Martin Puhovich - Spoločnosť priateľov organov, Rastislav Podpera - teória liturgickej hudby, Marek Klein, Matej Kubeš - technická správa serveru © 2005-2013.

Ad maiorem Dei gloriam!
Odber článkov: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml or atom.xml
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.09 sekúnd